Norsk biodanzaskole har allerede rukket å utdanne flere biodanzalærere. Her er en oversikt med kontaktinformasjon:

Torill Aagren 92813931 toaagren@gmail.com

Anne B Solli 958 16 402  anne@monola.no

Paola Havill 90089296 phavill@hotmail.com

Mikael Khei 92025999 mikael@maguti.com 

Anita Holmby 99642665 biodanza@live.no

Line Vivian Lyng 92839642 linebiodanza@gmail.com

Gabriela Martin Klafstad 95747669 oslo.biodanza@gmail.com

Siv Elise Karlsen 47272440 sivelise1969@gmail.com

Frid Langsrud 41610422 biodanzafrid@yahoo.com

Gunilla Janmark Veldhuis +46 (0)739469529 gunilla@gunillajanmarkcoaching.se

Titia van Kammen +31(0)612663313 titiabiodanza@gmail.com

Grazia Lombardi 93846546 grazia.biodanza@gmail.com

Elever ved Norsk Biodanzaskole som har startet sin praksisperiode og tilbyr Biodanzaklasser.

Trude Therese Lunde 92441487 trudebiodanza@gamil.com

Kine Cecilie Skogli Lorenzen 94989526 kinecslorentzen@gmail.com

Mona Bruun Hansen 99582303 biodanzamedmona@gmail.com

Maryanne Berg-Hansen 95734944 bdmaryanne@gmail.com

Eva Birkeflet 95864724 Eva Birkeflet ev-bi@online.no

Nina Langseth 40103478 ninaslykkeliten@gmail.com

Anita Vår Brende 48000773 anita@levendehelse.no

Perla Gomez 47361444 perlafelici@gmail.com

Signe Måsø 97088608 signemasoe@msn.com

Merete Vibhi Tveita 91644225 merete.tveita@me.com

Ida Wadel 48054279 ida.wadel@gmail.com

Lise Aksjøberg 40249066 biodanza.lise@gmail.com

Inger Liyana Sandring 41675612 inger_sandring@hotmail.com

Laimute Bigniene 46255679 laimuteb18@gmail.com

Ingeborg Kjos-Hassen 95734872 ingebokj@gmail.com

Lærerne som presenteres på siden er godkjent av I.B.F (International Biocentric Foundation) som står for all akkreditering av biodanzalærere og biodanzaskoler i verden.

bilde

Lærere

I tillegg inviteres jevnlig gjestelærere fra hele verden.

Del denne siden med andre!

Share on FacebookShare on Twitter